مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

استفاده از کاغذ دیواری در وسایل

استفاده از کاغذ دیواری در وسایل

تصویر از پینترست

چرا برای استفاده از کاغذ دیواری، خودمان را تنها به دیوار محدود کنیم؟ شما می‌توانید بنا به سلیقه خود، کاغذ دیواری را در هر نقطه‌ای از منزل یا محل کار خود مورد استفاده قرار دهید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. به عنوان مثال، کارآفرین انگلیسی Bryonie Porter از کاغذ دیواری، برای پوشاندن انواع وسایل، از میز گرفته تا کشو و حتی پیانو استفاده کرده است. اکنون اگر شما نیز قصد دارید که وسایل خود را کاغذ دیواری کنید، بهتر است که از وسایل ساده شروع کنید. به عنوان مثال:

قفسه کتاب:

زمانی که یک قفسه برای کتاب‌های خود تهیه می‌کنید، می‌توانید با کاغذ دیواری کردن دیواره‌های قفسه، به جذابیت آن اضافه کنید.


تصویر از پینترست

کشوها:

برای این کار می‌توانید به راحتی دستگیره‌ها را جدا کنید و بعد از انجام کاغذ دیواری، آنها را مجددا نصب نمایید.


تصویر از پینترست

یک میز کوچک:

کاغذ دیواری کردن رویه یک میز کوچک، آن هم با یک کاغذ دیواری خاص و زیبا می‌تواند نظر همگان را به خود جلب کند.


تصویر از پینترست

درب کابینت‌ها:

استفاده از کاغذ دیواری در درب کابینت‌ها نیز یک گزینه زیبا و منحصر به فرد است که زیبایی خاصی را به آشپزخانه می‌بخشد. شما حتی می‌توانید درون کابینت‌ها نیز از کاغذ دیواری استفاده نمایید.

تصویر از پینترست

به عنوان رومیزی:

می‌توانید تکه‌ای از کاغذ دیواری مورد نظر را در زیر شیشه میز خود قرار دهید و به همین سادگی آنرا به میزی زیبا تبدیل نمایید.


تصویر از پینترست

در این راستا اگر قصد دارید که سلیقه خود را بیشتر نمایان کنید، میزهای IKEA Lack و West Elm’s Parson، گزینه‌های مناسبی برای کاغذ دیواری کردن است و جلوه بسیار زیبایی را به منزل شما می‌بخشد. هچنین با انتخاب یک مدل زیبا مانند طرح روزنامه می‌توان این زیبایی را دو چندان نمود. برای کاغذ دیواری کردن قسمت‌های منحنی، لازم است که در ابتدا کاغذ دیواری را مرطوب نمایید تا قدرت انعطاف بیشتری پیدا کند. (البته این نکته را مد نظر قرار دهید که ممکن است استفاده از آب باعث تغییر رنگ در برخی از کاغذ دیواری‌ها شود. بنابراین لازم است از قبل آنرا تست نمایید.) استفاده از پوشش اکریلیک یا پلی اورتان نیز می‌تواند یک گزینه خوب دیگر باشد. (شایان ذکر است که در این مورد نیز بهتر است در ابتدا اثر آن را بر روی کاغذ دیواری خود آزمایش کنید.)

زمانی که قطعه‌ای از وسایل شما آسیب دیده باشد، کاغذ دیواری یک روش عالی برای پوشش سطح آسیب‌دیده است. زیرا با توجه به دیگر گزینه‌های موجود از جمله رنگ، در کاغذ دیواری کردن، آزادی عمل دارید و می‌توانید مطابق سلیقه خود آن را با هر طرح و رنگی تزئین کنید.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۰ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.