مطلب تازه

عوامل موثر در هزینه کاغذ دیواری

عوامل موثر در هزینه کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری عبارتند از :

کاغذ دیواری مدرن(البوم LSD) و کلاسیک (البوم زارا)

کاغذ دیواری پی وی سی ( البوم پیزا)و نانوون(البوم هیلاریو)

کاغذ دیواری گراماژ بالا (البوم یرواستار) و گرامژپایین (البوم هروئین)

کاغذ دیواری قابل شستشو(البوم کروم) و غیر قابل شستشو(البوم چنل)

تماس با ما
از نو

کاغذ دیواری کردن سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری کردن سرویس بهداشتی

امروزه کاغذ دیواری یکی از محبوب‌ترین دیوارپوش‌ها محسوب می‌شود. اما در بین اتاق‌ها، کاغذ دیواری کردن سرویس بهداشتی چندان رایج نیست و مردم کمتر به آن توجه می‌کنند. البته علت این بی توجهی، تضاد موجود بین کاغذ و آب است و همه می‌دانند که آب و کاغذ در کنار هم ترکیب خوبی نمی‌شوند. اما این تنها یک دیدگاه قدیمی است و به نظر می‌رسد با توجه به محبوبیتی که کاغذ دیواری کسب کرده است، زمان آن رسیده است که در سرویس بهداشتی، یک تغییر اساسی ایجاد نمایید.

در واقع کاغذ دیواری کردن سرویس بهداشتی تصمیمی جسورانه و فراتر از کاشی‌کاری یا رنگ‌آمیزی است که قدم بزرگی در طراحی داخلی محسوب می‌شود. با انتخاب کاغذ دیواری می‌توانید از نصب پنل‌های دیواری نیز اجتناب کنید. همانطور که گفتیم با انتخاب کاغذ دیواری یک تغییر بزرگ در سرویس بهداشتی ایجاد می‌شود که این تغییر نه تنها بد نبوده، بلکه هوشمندانه نیز می‌باشد. زیرا انتخاب یک کاغذ دیواری شیک و مقاوم، می‌تواند سرویس‌بهداشتی را به شکلی منحصربه‌فرد، درجه یک و زیبا جلوه دهد.

با این حال، قبل از اینکه به این دنیای جدید و جسورانه وارد شوید، بهتر است عواملی را که باید در مورد کاغذ دیواری سرویس بهداشتی در نظر بگیرید را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

کاغذ دیواری‌های مناسب سرویس بهداشتی را می‌توانید در این قسمت مشاهده بفرمایید.

تهویه

نحوه جداسازی کاغذ دیواری شما چگونه است؟ از طریق بخار. غالبا در سرویس بهداشتی چه چیزی وجود دارد؟ بخار. با توجه به سوالاتی که مطرح‌شد متوجه می‌شویم که بخار یک امر اجتناب ناپذیر در سرویس بهداشتی است که باید مورد توجه قرار گیرد و چنانچه راه‌کاری برای خارج کردن بخار نداشته باشید، کاغذ دیواریتان از بین می‌رود. در واقع بخار می‌تواند باعث رطوبت و بلندشدن کاغذ دیواری و همچنین کپک زدن آن‌ها شود.

در این راستا وجود یک پنجره را می‌توان به عنوان راه‌حل در نظر گرفت که با استفاده از یک فن استخراج‌کننده بر روی آن، تمام بخار موجود، به شکلی آسان و ارزان از بین می‌رود.


سرویس بهداشتی شما چقدر بخار می‌گیرد؟

در واقع سرویس بهداشتی، یک اصطلاح گسترده است و معانی و موقعیت‌های مختلفی را شامل می‌شود که باید متناسب با هر یک، کاغذ دیواری مناسب را انتخاب نمود. به عنوان مثال، سرویس بهداشتی یک منزل دو نفره میزان بخار کمتری نسبت به سرویس بهداشتی یک منزل پرجمعیت دارد. همچنین سرویس بهداشتی مختص مهمانان نیز کمتر مستعد بخار است و این امر باعث می‌شود تا بتوان مدل‌های بیشتری از کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار داد.

در حقیقت مکانی از سرویس بهداشتی را می‌توان کاغذ دیواری کرد که دارای محفظه دوش یا وان نباشد. در سرویس بهداشتی‌هایی که درون اتاق خواب قرار گرفته‌اند یا اتاق رختکن که تنها شامل سینک و توالت است، معمولا بخار چندانی تولید نمی‌شود. ولی با این حال لازم است که اقدامات لازم را انجام دهید و در اطراف وان یا محل‌هایی که آب وجود دارد، کاغذ دیواری استفاده نکنید.


می‌خواهید کدام دیوار را کاغذ دیواری کنید؟

چنانچه قصد دارید با کاغذ دیواری کردن سرویس بهداشتی، به زیبایی آن بیافزایید، باید گزینه‌هایی را مورد بررسی قرار دهید:

در مرحله اول ، باید برای کاغذ دیواری، تنها نواحی خشک دیوار را مد نظر قرار دهید. قرار دادن کاغذ دیواری در کنار وان کاملا اشتباه است. با این حال، اطراف توالت و دیوارهایی که دوش یا سینک ندارند، می‌توانند گزینه‌هایی عالی باشند. در این صورت می‌توانید فضای باقی‌مانده را با کاشی‌ها یا رنگ‌های سنتی بپوشانید و یک طرح تزئینات داخلی منحصر به فرد را ایجاد نمایید.

از سوی دیگر، کاغذ دیواری‌هایی نیز وجود دارند که صرفا برای استفاده در سرویس بهداشتی طراحی شده‌اند. این نوع از کاغذ دیورای‌ها اگرچه 100٪ در برابر آب مقاوم نیستند، اما می‌توانند در برابر رطوبت بسیار بالا مقاوم باشند. همچنین جلادهنده‌هایی نیز وجود دارد که می‌تواند مانع اثرات تخریبی بخار شود.

بنابراین با رعایت موارد مطرح‌شده می‌توانید یک سرویس بهداشتی زیبا کاغذ دیواری شده داشته باشید و از آن لذت ببرید.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۱ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.