مطلب تازه

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بر روی کاغذ دیواری

چنانچه طرح کاغذ دیواریتان قدیمی شده و حس رضایت بخشی به شما نمی دهد، زمان آن رسیده است تا با نصب یک کاغذ دیواری جدید، تحولی اساسی در منزل خود ایجاد کنید. در این زمان سوالی که مطرح میشود این است که آیا میتوان کاغذ دیواری جدید را بر روی کاغذ دیواری قدیمی نصب نمود؟ جواب این سوال مثبت است. در واقع شما میتوانید ماغذ دیواری مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری قدیمی خود نصب نمایید اما باید چند عنصر را مد نظر قرار دهید.

تماس با ما
از نو

آباژور زیبا با کاغذ دیواری

آباژور زیبا با کاغذ دیواری

با استفاده از کمی خلاقیت، میتوانید همواره یک زیبایی خاص را به دکوراسیون منزل خود هدیه کنید. بنابراین در ادامه ما را همراهی کنید تا به صورت گام به گام با استفاده از کاغذ دیواری، آباژور قدیمی خود را به یک آباژور جدید و زیبا تبدیل کنید.

موارد مورد نیاز:

یک آباژور ساده سفید یا کرم رنگ (دقت کنید که در غیر این صو رت، ممکن است در کاغذ دیواری کردن شما، خلل ایجاد گردد.)

کاغذ دیواری با طرح و مدل مورد نظر (آلبوم های کاغذ دیواری زرد از وین دکو، ویکی از آیدین و رومئو از فدک)

چسب کاغذ دیواری

مراحل انجام کار:

مرحله 1)

ارتفاع و دهانه آباژور را اندازه گیری کنید. قبل از اینکه کاغذ دیواری مورد نظرتان را برش دهید، یک قطعه از آن را در مقابل نور روشن آباژور نگه دارید و مطمئن شوید که طرح نهایی آن را میپسندید. زیرا نکته ای که وجود دارد این است که در هنگام نور پردازی، طرح میتواند متفاوت تر به نظر برسد. بعد از نهایی شدن تصمیمتان، کاغذ دیواری را به اندازه گرفته شده، برش دهید. البته لازم است قطر را 2 سانتی متر بزرگتر از اندازه گرفته شده، برش دهید.

مرحله 2)

مطابق دستور العمل موجود بر روی چسب کاغذ دیواری، آن را آماده سازید. سپس با استفاده از یک قلمو و با شروع از قسمت اول، چسب را بر روی کاغذ دیواری بزنید. فقط دقت کنید قلمو را زیاد به چسب آغشته نکنید زیرا رطوبت زیاد برای کاغذ دیواری مناسب نیست و مخرب محسوب میشود.

مرحله 3)

کاغذ دیواری را از اولین لبه شروع به چسباندن کنید. تنها مواظب باشید فشار زیادی وارد نکنید. تا زمانی که چسب کاملا خشک شود، میتوانید کاغذ دیواری را قبل از خشک شدن کامل چسب، به خبی تنظیم کنید. چگونگی چسباندن کاغذ را در شکل های زیر میتوانید مشاهده کنید.

مرحله 4)

چسباندن و صاف كردن كاغذ را تا حدی ادامه دهید که کاغذ کاملا بر روی آباژور قرار گیرد. در این مرحله برای جلوگیری از ایجاد حباب و یا برآمدگی بر روی کاغذ دیواری، با استفاده از یک برس تمیز و خشک، از مرکز آباژور به لبه های بیرونی بکشید.

مرحله 5)

تا خشک شدن کامل کاغذ دیواری بر روی آباژور صبر کنید و بعد میتواند به راحتی از ان استفاده کنید و زیبایی آن لذت ببرید.

لینک مطلب

انصراف
© ۱۴۰۰ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی رویال کینگ، قدرت گرفته از اورمان، تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.